SCREEN

Menu Style

Szántó Iván tudományos tevékenysége 2018 tavasz

Az Iranisztikai Tanszék vezetője, Szántó Iván 2018. március 15-én a los angelesi Getty Research Institute-ban „Islamic Heritage and Its Baroque Afterlife in Central Europe” címmel tartott előadást, valamint részt vett az intézet magyar vonatkozású tárgyanyagának azonosításában és rendszerezésében.
Emellett az University of California Irvine Egyetem Iranisztikai Tanszékének vezetőjével áttekintette az együttműködés lehetőségeit.
Szántó Iván április 5-én a Magyar Tudományos Akadémia „Ismerjük meg egymást” programsorozatának keretében „Országhatárok, szőnyegszegélyek, és az osztrák-magyar kultúrpolitika boszniai szövevényei” címmel, majd május 4-én a Bécsi Egyetem "Proximate Orientalism" konferenciáján "Stitching Borders: Carpets and Cartographies between Bosnia, Persia, and Hungary" címmel tartott további előadásokat.

Template Design free joomla templates